Nový web

Prinášame vám nový web, ktorý vás bude informovať o všetkom čo sa deje v spoločenstve. Nájdete tu teraz už naozaj všetko, aby ste mohli byť aj naďalej informovaný naozaj o všetko, keďže sa nedá všetko stihnúť po nedeľnej omši a aby naša rodina mohla ďalej rásť.


Budeme zverejňovať aj jednotlivé „prepisy“ rád, kde sa môžete dozvedieť čo sa aktuálne rieši a podľa toho sa aj zariadiť. Poprípade poskytnúť svoju pomoc a priložiť tak ruku k dielu, ktorá je teraz naozaj potrebná, aby spoločenstvo fungovalo ďalej. Veď predsa je to o nás všetkých. Pokiaľ aj máte nejaké návrhy, ako a čo vylepšiť, ako by ste mohli pomôcť – tak dvere sú vždy otvorené. Nebojte sa aj ozvať v komentároch na tejto stránke, vyjadriť svoj názor na témy, ktoré sa na organizačných stretnutiach – „radách“ – preberajú. Ako by ste riešili vy dané problémy, poprípade mohli pomôcť so zháňaním kostýmov (rekvizít, organizačného materiálu atď.), nacvičovaním divadla, alebo aj svoje chute – kam by ste radi išli na výlet, rodinnú dovolenku a podobne. Možností je veľa!

Prajeme čo najväčší úžitok z tohoto webu a ozvať sa môžete každému členovi vedenia spoločenstva ako animátorom, tak aj dospelým. Vďaka

PRIDANÉ 30. september, 2012 o 18:17
Vyhľadávanie

Prihlásenie