Svätojánsky víkend – S ohňom v srdci

Na tejto našej akcii ste sa mohli zúčastniť v dňoch od 22. do 24. júna (piatok až nedeľa). V sobotu prebehla svätá omša, kde sa začala aj trojdňová duchovná obnova. Po omši nasledovala už klasická adorácia, ako to na našich obnovách už býva. Adorácia nie obyčajná, ale animovaná (dúfame, že vám dala čo najviac).


Po adorácii sme sa zišli pri vonkajšom altánku, kde sme vám premietli rozprávku Nie je kráľ ako kráľ, na ktorej pokračovanie sa môžete tešiť už tento piatok (29.6.2012) s názvom Nie je Kronk ako Kronk.
V sobotu sme pre vás (spolu s vami) pripravili aj zábavu po svätej omši a samozrejme aj veľkú vatru, podobne ako na víkendovej duchovnej obnove v októbri. S tým rozdielom, že vatru tvorilo päť samostatne horiacich ohňov, z toho štyri uchytené na strednom najväčšom ohni. Nejaký čas horeli ohne samostatne, až sa spojili v jeden veľký oheň (čo môže symbolizovať aj nás, naše spoločenstvo keď sa zapálime a na takýchto akciách horíme ako jeden veľký oheň!).
Celá obnova sa zakončila nedeľným gulášom (zjedli sa celé dva kotle) a spoločnými hrami (v štýle recesie olympijských hier). Spravili sme si spoločnú fotografiu a zabávali sme sa do neskorého poobedia.

Chceli by sme aj tu poďakovať ľuďom, ktorí nám pomáhali s organizáciou celej akcie, prispeli nám, alebo sa zúčastnili a tak prispeli k rodinnej atmosfére, kde sa určite každý cítil neuveriteľne dobre. Taktiež ďakujeme všetkým, čo si našli čas a pomohli nám v nedeľu pobaliť veci z tejto akcie.

PRIDANÉ 28. september, 2012 o 13:56
Vyhľadávanie

Prihlásenie